Procedura rezerwacji rejsu
Na nasze rejsy i szkolenia mogą Państwo dokonywać zapisów on-line. Wystarczy kliknąć w przycisk "Zapisz się" przy wybranej imprezie, aby można było tego dokonać należy posiadać uzupełnione konto na naszej stronie zaloguj się lub zarejestruj.

Zapisując się na usługę wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez firmę NATANGO, z siedzibą w Szczecinie przy ul. Piaseczna 52. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej (Dz. U. 2013 nr 0 poz. 460) w celu nadawania patentów i prowadzenia ich ewidencji oraz przeprowadzenia kursów i rejsów szkoleniowych. Podanie danych osobowych jest konieczne w celu uzyskania patentu lub duplikatu dokumentu oraz odbycia kursu lub rejsu morskiego. Osoba której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich aktualizacji oraz żądania ich usunięcia.

Natychmiast po zapisaniu się na usługę, będzie ona widoczna i dostępna w Państwa profilu użytkownika, oraz nie później niż w ciągu 24h otrzymacie Państwo e-mail z Umową Uczestnictwa, Warunkami Uczestnictwa, Ważnymi informacjami oraz Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.

Dokumenty generowane są elektronicznie i nie wymagają podpisu. Dla Państwa wygody nie wymagamy również Państwa podpisu. Wpłata opłaty za rejs na nasze konto jest równoznaczna z zaakceptowaniem warunków umowy.

W każdym momencie macie Państwo dostęp do swojego konta na stronie www.natango.pl, gdzie po zalogowaniu możecie sprawdzić szczegóły usług na które się Państwo zapisali, oraz zmienić dane adresowe.

W każdej chwili służymy pomocą i radą. Nasz telefon 601-347-019 lub 601-081-016 oraz e-mail kontakt@natango.pl jest cały czas do Państwa dyspozycji w godzinach pracy biura.