Rejsy skiturowe

Wyjazd skiturowy jachtem to doświadczenie jak każde inne. Nie ograniczają nas drogi, nie ogranicza nas dystans. Codziennie jesteśmy w innym, spektakularnym miejscu otoczonym koroną ośnieżonych gór. Płyniemy tam, gdzie chcemy – kotwiczymy i schodzimy na ląd tam, gdzie chcemy. To zupełnie niepowtarzalny schemat dnia – codziennie startujemy z jachtu na oceanie, ruszamy w górę na okoliczne szczyty, i zjeżdżamy znowu prosto do samego oceanu.

Przez cały rejs bazą będzie jeden z naszych wyprawowych jachtów, doskonale przystosowany do żeglowania po wodach polarnych. Zapewni on nam bezpieczeństwo i komfort, a także niecodzienne wrażenia mieszkania na wodzie. Dla osób zainteresowanych żeglarstwem nie braknie momentów, w których będą mogły się czegoś nowego nauczyć lub dowiedzieć z tej dziedziny. Jacht prowadzi kilkuosobowa stała załoga, w tym doświadczony, pływający od kilku sezonów po wodach polarnych kapitan oraz szef kuchni.

Gdzie można się wybrać z namina skitury?

Oferta indywidualna

Jeżeli interesuje Cię wyjazd na skitury w dodatkowym terminie lub w inne miejsce – koniecznie się z nami skontaktuj. Porozmawiamy o szczegółach i spróbujemy przygotować ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.